کلمات دارای ضـ ض برای پایه اول ابتدایی،کلمه با (ضـ ض) برای کلاس اول ابتدایی،کلمه با حرف ضـ ض برای کلاس اول دبستان،کلمه با ضـ ض برای کلاس اول ،کلمه سازی با نشانه(ضـ ض)،دیکته درس ضـ ض” کلاس اول ابتدایی،متن روان خوانی و تمرین دیکته درس ضـ ض

کلمات دارای ضـ ض برای پایه اول ابتدایی،کلمه با (ضـ ض) برای کلاس اول ابتدایی،کلمه با حرف ضـ ض برای کلاس اول دبستان،کلمه با ضـ ض برای کلاس اول ،کلمه سازی با نشانه(ضـ ض)،دیکته درس ضـ ض” کلاس اول ابتدایی،متن روان خوانی و تمرین دیکته درس ضـ ض

متن درس 20 رضا

پایه اول ابتدایی

www.pabpa.blog.ir

صدای اذان را از مسجد شنیدم. همراه پدرم به مسجد رفتم کنار حوض

وضو گرفتم. وقتی داخل مسجد شدیم، مردم نشسته بودند . دوستم رضا در مسجد نبوده پدرش را دیدم به او سلام کردم و پرسیدم: چرا امروز رضا نیامده است؟ پدرش گفت: رضا مریض است. من و پدرم برای سلامتی رضا دعا کردیم ، بعد از نماز ، از پدرم اجازه گرفتم و به دیدن رضا رفتم .

ضـ ض

کلمات دارای ضـ برای پایه اول ابتدایی:

ضرر – مضر – خضر – ضایع – ضامن – تضمین – ضمانت – راضی – رضایت – راضیه – مرضیه – اعضا – عضو –  روضه – قضاوت – قاضی – فضا – سفینه فضایی – فضول – فاضل – فضیلت – ضحاک – رضوان – مرتضی – ابولفضل – حاضر – حضور – محضر – حضرت – وضو – رضا – ضعف – ضعیف – رمضان – قراضه – ضربه – ضربت – ریاضی – جدول ضرب – ضخیم – ضخامت – ضربان -

کلمات دارای ض برای پایه اول ابتدایی:

حوض –  نقض – بغض – قبض – عرض – عوض – اعتراض – نبض – مرض – مریض – قرض - حوض

کلمه با ظ برای کلاس اول ابتدایی (ظ دسته دار)

کلمه با ط برای کلاس اول ابتدایی (ط دسته دار)

کلمه با غین برای کلاس اول ابتدایی (غـ ـغـ ـغ غ)

کلمه با ثـ ث برای کلاس اول ابتدایی

کلمه با حـ ح برای کلاس اول ابتدایی

کلمه با ضـ ض برای کلاس اول ابتدایی

کلمه با ع برای کلاس اول ابتدایی (عـ ـعـ ـع )

کلاس ,مسجد ,پایه ,ابتدایی ,پدرم ,کلمات ,برای کلاس ,برای پایه ,کلمات دارای
مشخصات
آخرین جستجو ها